تزیین, مبلمان

راهنمای ست کردن دکوراسیون با فرش نقره ای

راهنمای ست کردن دکوراسیون با فرش نقره ای

در دکوراسیون داخلی هر ایرانی چندین وسیله جزو ثابت به شمار می روند و تصور یک خانه ی ایرانی بدون این وسایل بسیار دشوار است، یکی از این وسایل فرش ماشینی است. به طور کلی در تمام منازل ایرانی ها ما می توانیم فرش ماشینی کاشان را مشاهده کنیم. یکی از مهم ترین رنگ ها در فرش ماشینی کاشان، فرش ماشینی نقره ای است؛ اما چگونه می توان فرش نقره ای را با دکوراسیون ست نمائیم؟ ما در فرش شادرخ  در مقاله راهنمای ست کردن دکوراسیون با فرش نقره ای با ارائه موارد مختلف راهنمای شما در ست کردن دکوراسیون منزلتان با فرش نقره ای خواهیم بود.

فرش شادرخ کویر کاشان یکی از محبوبترین تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان است. فرش شادرخ با تولید انواع فرش 700 شانه و 1200 شانه یکی از معروف ترین برندهای فرش در شهر کاشان است. شادرخ کویر در راستای رفاه حال بیشتر هموطنان عزیز فروش اقساطی فرش را برای ایرانیان فراهم آورده است تا هرکسی به راحتی بتواند فرش دلخواه خود را سفارش دهد و در بدون دغدغه مالی آن را خریداری کند.

فرش ماشینی نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگ های محبوب در سال های اخیر به شمار می رود و این محبوبیت به قدری افزایش یافته است که فرش ماشینی نقره ای یکی از پرفروش ترین فرش ها در سال اخیر بوده است و این فرش ها مورد استقبال بالایی قرار گرفته اند.

رنگ نقره ای یک رنگ تقریبا خنثی و ملایم به شمار می رود و ویژگی اصلی رنگ های خنثی این است که به راحتی می توان آن را با هر دکوراسیون ست نمود و در هنگام خرید وسایل منزل برای افراد دردسری ایجاد نمی کند بلکه به طور کلی دست آدم در هنگام خرید وسایل منزل باز می گذارد.

ویژگی خاصی که رنگ نقره ای را دارا می باشد این است که این رنگ به راحتی از مد نمی افتاد و تا سال ها بدون دغدغه می توان از فرش ماشینی نقره ای استفاده کرد همچنین فرش ماشینی نقره ای باعث دلزدگی ها به مرور زمان نیز بر خلاف بسیاری از رنگ های ملایم نمی شود و به راحتی این فرش را می توان در هر منزلی استفاده نمود.

فرش 700 شانه بزرگمهر نقره ای

فرش 700 شانه بزرگمهر نقره ای

یکی دیگر از ویژگی های جالبی که در فرش ماشینی با رنگ نقره ای موجود است که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد این فرش به خاطر رنگ ملایم و خنثی خود فضا را بزرگتر از اندازه واقعی نشان می دهد و برای فضای کوچک نیز اتاق خواب ها و دفاتر کاری بسیار مناسب است. البته که ما پیشتر در مقاله ای به صورت کامل تاثیر فرش بر دکوراسیون داخلی منزل را توضیح داده ایم تا با تاثیر فرش بر دکوراسیون داخلی آشنا گردید.

فرش نقره ای در دکوراسیون

دکوراسیون منزل باید به گونه ای باشد که افراد احساس آرامش، امنیت و حس امید و خوش بینی را در افراد بیشتر نماید، یکی از راهکارهای به وجود آوردن این گونه احساسات در افراد استفاده از رنگ ها است. استفاده رنگ در دکوراسیون داخلی مسئله ای است که تمام افراد بر آن آگاهی کامل دارند.

یکی از رنگ هایی که می تواند احساس آرامش و امید را به انسان بیشتر تلقین نماید، رنگ نقره ای است اما رنگ نقره ای برای رنگ دیوارها چندان مناسب نیست و بهتر است این رنگ در اشیا استفاده شود؛ یکی از این وسایلی که با رنگ نقره ای می توان از آن استفاده نمود، فرش نقره ای است.

فرش نقره ای در دکوراسیون داخلی می تواند احساساتی همچون امیدواری به آینده و زندگی را در انسان ها زنده و افزایش دهد به همین خاطر است که از سال 2021 به عنوان رنگ اصلی سال برای فرش انتخاب شد و از سال 2021 فروش فرش نقره ای افزایش یافته است.

فرش 1200 شانه 14003 رنگ نقره ای

فرش 1200 شانه 14003 رنگ نقره ای

ست‌کردن فرش نقره‌ای با مبل

یکی از ساده ترین راهکارها برای ست کردن دکوراسیون با فرش نقره ای استفاده از مبلمان است. امروزه مبلمان یکی از اصلی ترین و ستونی ترین وسایل در دکوراسیون داخلی به شمار می رود و جزو مواردی است که قابل چشم پوشی نیست و بهتر است قبل از خرید مبلمان به این نکته توجه نمود که رنگ فرش منزل چیست؟ زیرا فرش به نسبت مبل از دوام و ماندگاری بالاتری برخوردار است.

قوانین ست کردن رنگ مبل با فرش نقره ای

قوانین ست کردن رنگ مبل با فرش نقره ای بسیار زیاد است اما یکی از اصولی ترین روش های ست کردن فرش های سیلور با مبلمان ایجاد تناسب های رنگی است. رنگ های زیادی می تواند به عنوان رنگ مبلمان یا کوسن انتخاب شوند ولی رنگ های متضاد جلوه ی بیشتری به منزل در چشم بینندگان ارائه می دهد. در ادامه به بررسی رنگ های مبلمان در ست کردن دکوراسیون با فرش نقره ای می پردازیم.

ست کردن مبل صورتی و فرش نقره ای

یکی از رنگ هایی که می توان برای ست کردن دکوراسیون منزل با فرش نقره ای از آن استفاده نمود رنگ صورتی است؛ رنگ صورتی را می توان به عنوان رنگ مبل، کوسن و یا حتی پرده استفاده نمود. رنگ صورتی درست است که فضای ساختمان را دخترانه تر و زنانه می کند ولی ظرافت خاص و فضایی شاعرانه به وجود می آورد که باعث افزایش حس زندگی و هیجان در افراد خواهد شد.

ست کردن مبل کرم با فرش نقره ای

یکی از معروف ترین راهکارها در ست کردن رنگ مبلمان با فرش استفاده از تکنیک سیر و نیم سیر است؛ در این تکنیک ما به انتخاب رنگ های خواهیم پرداخت که در طیف رنگ تقریبا یکسان قرار بگیرد و تفاوت رنگی مشهودی داشته باشند که برای فرش نقره ای یکی از محبوبترین رنگ ها در ست کردن با کرم است و مبلمان کرمی در بالاترین اولویت خرید توسط مردم قرار می گیرد.

فرش 1200 شانه 14001 رنگ نقره ای

فرش 1200 شانه 14001 رنگ نقره ای

ست کردن مبل قهوه ای با فرش نقره ای

اگر بخواهیم یک ست کردن فوق العاده بین رنگ مبل با فرش نقره ای نام ببریم، قطعا رنگ قهوه ای را معرفی خواهیم کرد. زمانی که ما رنگ قهوه ای و نقره ای را در کنار هم مشاهده می کنیم یک دکوراسیون بسیار خاص سلطنتی به وجود آورده ایم که حتی دیدن این ست برای تمام افراد لذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود.

ترکیب رنگ قهوه ای مخصوصا در غالب رنگ نسکافه ای با فرش سیلور بسیار فوق العاده و چشم نواز است، این ترکیب بینهایت جذاب است و حتی در ثانیه اولی که افراد به این ترکیب نگاه می کند جذب این تناسب و ست کردن دکوراسیون می شوند.

ست کردن فرش نقره ای با رنگ های شاد

به عنوان آخرین مرحله ی معرفی ست‌کردن فرش نقره‌ای با مبلمان می توانیم به رنگ های شادی همچون زرد، نارنجی و قرمز اشاره کنیم. در این ترکیب رنگی مخصوصا ترکیب فرش نقره ای با مبل نارنجی ما مدرنیته را افزایش داده ایم و بهتر است از مبل های مدرن استفاده کنیم زیرا ترکیب این رنگ در این مبل ها بسیار فوق العاده است و در کنار فرش سیلور یک دکوراسیون مدرن و جذاب خلق می شود که یک وجه تضاد و شباهت به وجود می آورد که باعث گیرایی بالای دکوراسیون می شود.

فرش 700 شانه ثنا

فرش 700 شانه ثنا

خرید فرش نقره ای

اگر قصد خرید فرش نقره ای با طرح های خاص و مدرن و یا طرح های آشنا قدیمی ما در گروه صنعتی فرش شادرخ کویر کاشان به صورت حضوری و یا ارائه خدمات خود در وبسایت مجموعه فرش شادرخ در خدمت شما هستیم و شما می توانید انواع فرش 700 شانه، فرش 1200 شانه و فرش وینتیج یا کهنه نما به صورت نقد و اقساطی خریداری نمائید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *