معتبرترین کارخانه فرش کاشان اصیل ترین طرح های ایرانی را به صورت ماشینی تولید می‌ کند. در حقیقت آن دسته از عزیزانی که به دنبال فرش های با کیفیت ماشینی با طرح اصیل ایرانی هستند، می توانند فرش اصیل گروه صنعتی شادرخ کویر کاشان را در طرح‌ های بسیار زیبا و جذاب تهیه نمایند. در حقیقت گروه صنعتی شادرخ کویر کاشان یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگانی می باشد که مشهور ترین طرح های ایرانی را با کیفیت بالا و متریال های با کیفیت ارائه می دهد. گروه شادرخ کویر کاشان معروف ترین نقش های ایرانی را با استفاده از نخ اکریلیک در طرح های مدرن و کلاسیک با استفاده از دستگاه های به روز تولید می کند. همانطور که می‌ دانید فرش کاشان نیازی به تعریف ندارد. زیرا این فرش به علت داشتن طرح های اصیل در کل جهان طرفداران خاص خود را دارد. همچنین در بین مردم جزو مشهورترین فرش هایی می باشد که تا به امروز محبوبیت خود را حفظ کرده است.

مجموعه فرش های کاشان

خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان

فرش یک بخش جدا نشدنی از خانه هر ایرانی است. از گذشته تاکنون فرش کاشان جزو محبوب ترین فرش ها در بین ایرانیان بوده است. امروز این محبوبیت افزایش پیدا کرده است. به همین جهت اگر شما به خانه های مدرنیته در سبک‌های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک مراجعه کنید، فرش های اصیل ایرانی را در جای به جای خانه مشاهده می کنید. به همین جهت می‌ توان گفت که فرش اصیل کاشان در بین مردم کشور ما محبوبیت و اهمیت بسیار بالایی دارد. خرید مستقیم فرش از کارخانه کاشان موجب شده تا آن دسته از افرادی که به دنبال فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی هستند بتوانند فرش اصیل کاشان را با قیمت مناسب خریداری نمایند. همانطور که می دانید خرید مستقیم فرش های کاشان از کارخانه موجب حذف واسطه ها در این بین می شود. لذا قیمت نهایی فرش اصیل کاشان برای خریداران کاهش پیدا می کند.

خرید اینترنتی فرش کاشان ارزان

امروزه خرید اینترنتی جایگاه بسیار مهمی در بین خریداران پیدا کرد است. لذا همه‌ افراد توانایی طی کردن مسافت زیادی را برای خرید محصولات مورد نظر خود ندارند. چرا که ممکن است قصد پرداخت هزینه ایاب ذهاب را نداشته باشند و یا فرصت کافی برای مراجعه حضوری برای خرید محصول مورد نظر را دارا نباشند. خرید اینترنتی فرش کاشان موجب شده تا علاقه‌ مندان به فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی بتوانند در هر جای کشور که هستند در کمترین زمان فرش مورد نظر خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انتخاب کرده و اقدام به خرید نمایند. در حقیقت خرید اینترنتی سبب شده تا خرید و فروش در کمترین زمان انجام بگیرد. همچنین هزینه‌ هایی که برای رفت و برگشت و ایاب ذهاب است تا حد امکان کاهش یابد. در این صورت خریداران می‌ توانند بدون هیچ دغدغه‌ای محصول مورد نظر خود را بدون مراجعه حضوری خریداری کنند.

ویژگی های فرش کاشان

ویژگی های منحصر به فرد فرش کویر کاشان موجب تمایز این فرش در بین سایر فرش های دیگر شده است. یکی از ویژگی های بسیار مهم فرش اصیل کاشان طرح ها و نقوش ارزشمند و اصیل ایرانی بر روی این فرش است. همانطور که می‌ دانید طرح‌های اصیل ایرانی جذابیت بسیار زیادی دارند. به همین جهت در خارج از کشور هم طرفداران خاص خود را جذب کرده‌اند. علاوه بر این توجه داشته باشید که فرش اصیل کاشان مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل بیرونی دارد. چرا که این گونه از محصولات با استفاده از نخ های بسیار با کیفیت تولید شده‌اند.
علاوه بر این فرش کاشان دارای رنگ های بسیار زیبا و جذابی است که جذابیت نقوش ایرانی را افزایش می دهد. این گونه از محصولات در برابر پارگی مقاومت بسیار بالایی دارند‌. همچنین در برابر نور آفتاب و بعد از شستشو تغییر رنگ و تغییر حالت نمی دهند. همین ویژگی های منحصر به فرد فرش کاشان موجب شده تا خانه خرید ایرانی خالی از فرش نباشد.

نقوش جذاب و منحصر به فرد فرش کاشان

فرش ماشینی کاشان در طرح ها و نقوش اصیل مانند گلدانی و اسلیمی و شاه عباسی غیره تولید می شود. در حقیقت طرح‌ها و نقوش اسلیمی ایرانی موجب محبوبیت این فرش ها در بین مردم شده‌اند. یکی از نقوش بسیار زیبایی که بر روی فرش های ماشینی کاشان طراحی می شود و موجب دگرگون سازی و زیبایی بی نظیری فرش ها شده طرح های شاه عباسی و اسلیمی است. در حقیقت فرش هایی که طرح اسلیمی دارند جزو محبوب ترین و پرفروش ترین نقش ها به حساب می آیند. فرش های طرح افشان جزوه فرش های پرفروش هستند که در دسته طرح های سنتی قرار دارند. این گونه از محصولات به علت طرح های بسیار زیبا و جذابی که دارند در دکوراسیون خانه با سبک لوکس و مدرن استفاده می شوند. فرش های طرح افشان خود به چند دسته تقسیم شده اند که برای محیط پذیرایی یک گزینه بسیار عالی به حساب می آیند.

دلایل محبوبیت فرش کاشان

یکی از دلایل محبوبیت فرش اصیل کاشان همانطور که در قسمت فوق بیان کردیم نقوش و طرح های بسیار زیبا و جذاب و اصیل ایرانی است که بر روی این فرش ها به کار رفته است. اما از دلایل دیگری که موجب افزایش محبوبیت فرش اصیل کاشان در بین علاقمندان به فرش های ایرانی شده است، می توانیم به تنوع در رنگبندی و طرح و نقوش زیبای این فرش اشاره کنیم. همانطور که می دانید فرش های اصیل کاشان در طرح ها و مدل ها و حتی رنگ بندی های زیبا و به روز و جذاب تولید می‌ شوند که هم برای خانه هایی که در سبک سنتی و کلاسیک هستند بسیار عالی است. همچنین برای آن دسته از خانه هایی که سبک مدرن و نئوکلاسیک دارند به کار می روند. تمیزی در بافت فرش و کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب جز دلایل دیگری هستند که موجب افزایش محبوبیت فرش کاشان در بین مصرف کنندگان شده است. فرش اصیل کاشان در نقوش و طرح های زیبا و جذاب و اصیل ایرانی توسط گروه صنعتی شادرخ کویر کاشان با کیفیت بسیار عالی به صورت ماشین با قیمت مناسب ارائه می شود.

فرش های ویژه کاشان

فرش های تخفیفی کاشان

اینستاگرام